Дозатори Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Дозатори Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hansgrohe |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Хром |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.81 кг |
| Высота | 80 мм |
| Выступ | 91 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дизайн | сучасний |
| Длина | 360 мм |
| Дозована кількість | 2 мл |
| Объем | 0.0032 м3 |
| Особенности | просте та безпечне встановлення без інструментів |
| Поверхность | Хром |
| Серия | А71 |
| Стиль | Modern |
| Стрижень | Ø 28 - 35 мм |
| Тип | Дозатор |
| Толщина рабочей поверхности | 55 мм |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 128 ₴







