Силіконові кабелі BELKIN створені для того, щоб витримувати щоденне навантаження і забезпечували тривалу міцність, яка у 25 разів вища, ніж у звичайних кабелів. Поставляється з ремінцем і магнітною кнопкою для клейкої металевої пластини, щоб легко зберігати зарядний кабель у будь-якому місці. Кабельна основа виконана із сатинованого алюмінію для додаткової міцності та стилю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Belkin |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.06 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | Магнітний елемент |
| Материал | алюміній /силікон/ плетений нейлон |
| Назначение | кабель живлення |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | Lightning |
| Упаковка | BOX |
| Ширина | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 175 ₴












