Комутатори з основними функціями L2/L2+ для мереж малого та середнього бізнесу
Потужні функції L2 та L2+/Layer 3 Lite, відмінна функціональність PoE, підвищена продуктивність та зручність використання, оптимізовані для підвищення ефективності мережі, зниження експлуатаційних витрат та простоти управління. Ці комутатори є ідеальним рішенням навіть для найпросунутіших малих та середніх організацій, яким потрібне найкраще поєднання функцій, продуктивності та вартості.
Простота керування за допомогою графічного інтерфейсу керування на основі веб-браузера або Smart Control Center для розгортання кількома комутаторами
Призначений для конвергентних мереж, великих та малихПідтримка PoE та PoE+ доступна для всіх конфігурацій, автоматична відео VLAN, що відповідає тій же концепції Auto Voice, допомагає прискорити розгортання систем відеоспостереження на основі IP.

Готовність до майбутнього завдяки таким функціям як: VLAN, список керування доступом, статична маршрутизація L3 Lite, групи багатоадресної розсилки, IPv6, QoS, енергоефективний Ethernet (IEEE 802.3az).

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Бюджет потужності PoE | 380 Вт |
| Вес | 6.20 кг |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 400 мм |
| Количество портов | 52 |
| Объем | 0.0208 м3 |
| Порти | 4 x SFP |
| Стандарти і протоколи | IEEE 802.3at |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований |
| Ширина | 520 мм |
- Цена: 43 728 ₴






