Інтелектуальний керований комутатор NETGEAR GS316EP з 15 портами Gigabit Ethernet з підтримкою технології PoE+ та одним гігабітним портом SFP, надає прості в управлінні основні мережеві функції за доступною ціною для малого та середнього бізнесу. GS316EP пропонує загальний бюджет потужності 180 Вт для живлення пристроїв PoE, таких як телефони VoIP, IP-камери, точки бездротового доступу. У комутаторі реалізовані технології поділу трафіку (VLAN), якості обслуговування та пріоритету трафіку (QoS), динамічної багатоадресної розсилки (IGMP), перевірки стану кабелю та запобігання утворенню петель. GS316EP також включає енергоефективний Ethernet (IEEE 802.3az) для максимальної економії енергії, а завдяки інтуїтивно зрозумілому графічному інтерфейсу він забезпечує просте, надійне та доступне підключення за технологією Plug and Play.
- Зручний для бізнесу та простий у використанні графічний інтерфейс керування на основі веб-браузера
- 15 гігабітних портів 10/100/1000BASE-T RJ-45
- Один гігабітний порт SFP
- Бюджет PoE 180 Вт через 15 портів Gigabit PoE+ (802.3at)
- Комутація, що не блокується, з використанням фабрики зі швидкістю передачі даних 32 Гбіт/с.
- Підтримка VLAN для сегментації трафіку
- QoS (Quality of Service) для пріоритезації трафіку
- Автоматичне запобігання відмови в обслуговуванні (DoS)
- Перевірка кабелю для вирішення проблем із підключенням
- Запобігання петель, виявлення петель та контроль широкомовного шторму
- Обмеження швидкості для кращого розподілу пропускної здатності
- Дзеркалювання портів для моніторингу мережі
- Підтримка великих кадрів
- Розширені функції, такі як керування PoE для кожного порту
- Безперебійне живлення PoE підтримує живлення PoE, навіть коли комутатор оновлює прошивку або перезавантажує програмне забезпечення
- Стандарт 802.3at із потужністю 30 Вт на порт
- Безвентиляторний та універсальний варіант монтажу (настільний та настінний)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 10000 байт |
| MTBF (середній наробіток на відмову) | 784742 г |
| Бюджет потужності PoE | 180 Вт |
| Вес | 2.37 кг |
| Высота | 130 мм |
| Габариты (мм) | 286 x 102 x 27 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Длина | 170 мм |
| Индикаторы | на пристрій |
| Количество портов | 16 |
| Комплект поставки | адаптер живлення |
| Комутаційна матриця | 32 Гбіт/с |
| Максимальная потребляемая мощность | 198.72 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Метод комутації | Store-and-forward |
| Можливість кріплення на стіну | Да |
| Объем | 0.0075 м3 |
| Охлаждение | безвентиляторна система охолодження |
| Порти | 1 x SFP |
| Рабочая температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір буфера | 192 КБ |
| Стандарти і протоколи | 802.3ad Link Aggregation |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | керований |
| Управление | DHCP-клієнт |
| Функции | IGMP snooping |
| Ширина | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 538 ₴







