MikroTik S+AO0005 - SFP+ 10 Gbps активний оптичний кабель прямого підключення завдовжки 5 метрів. Це дуже економічний спосіб підключення двох пристроїв SFP/SFP+ на дуже короткі відстані, усередині стійок та між сусідніми стійками. Він працює з усіма продуктами MikroTik із SFP/SFP+ портами, включаючи нову серію RB4011 (серія RB4011 не сумісна з пасивними кабелями прямого підключення S+DA0001 та S+DA0003).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 10 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Объем | 0.0005 м3 |
| Скорость передачи данных | 10 Гбіт/с |
| Тип вихід | SFP+ |
| Тип вхід | SFP+ |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 622 ₴



