Чорний алюмінієвий корпус Mikrotik CA150 використовується в приміщеннях, підходить для плат Mikrotik серії RB450 та RB850.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | кріплення |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Розміри | 126 x 96 x 26 мм |
| Совместимость | MikroTiK |
| Тип | корпус для маршрутизатора |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴



