Особистий посуд – один із кроків привчання дитини до правил особистої гігієни. ARDESTO Baby giraffes неодмінно сподобається малюку завдяки яскравому дизайну. У наборі три предмети: піала, тарілка та чашка. Посуд виготовлений з якісної та міцної кістяної порцеляни, не містить меламіну, який викликає розлади травлення. Завдяки термостійкості можна використовувати для розігріву в мікрохвильовці. Мити в посудомийній машині також можна – фарба не відшаровуватиметься.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип | Чашка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.14 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Диаметр | 20 см - тарілка, 12 см - піала |
| Длина | 110 мм |
| Количество персон | 1 |
| Количество предметов | 3 шт |
| Материал | Костяной фарфор |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об `єм | 290 мл - чашка |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | можна використовувати в мікрохвильовій печі |
| Склад сервізу | тарілка |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 505 ₴








