Особистий посуд формує в дитини самостійність і чудовий апетит, а посуд ARDESTO Princess owl ще і відчуття стилю. У яскравому наборі передбачено все для годування: є піала, тарілка та чашка. Виготовлено з екологічного матеріалу – кістяної порцеляни, без шкідливих домішок. Посуд стійкий до зміни температури – за необхідності можна використовувати в мікрохвильовці. Дбаючи про чистоту, потрібно пам’ятати, що використання мийних засобів під час миття посуду для дітей не рекомендовано.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Тип | Чашка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.07 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Диаметр | 20 см - тарілка, 12 см - піала |
| Длина | 110 мм |
| Количество персон | 1 |
| Количество предметов | 3 шт |
| Материал | Костяной фарфор |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об `єм | 290 мл - чашка |
| Объем | 0.0053 м3 |
| Особенности | можна використовувати в мікрохвильовій печі |
| Склад сервізу | тарілка |
| Цвет | різнокольоровий |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 505 ₴








