У такі буремні часи, сповнені тривог і переживань, що може бути краще, аніж зібратися в родинному колі за чашкою ароматного чаю. Організувати теплу зустріч допоможе чайник ARDESTO Gemini об’ємом 2,5 л – чекати своєї порції не доведеться нікому. Виготовлений із нержавіючої сталі, виріб вдало пасуватиме до інтер’єру будь-якого стилю. Руків’я має нейлонове Soft-touch-покриття чорного кольору, що забезпечує надійний хват, тож чайник не вислизатиме з рук, якщо користувач випадково вхопиться мокрими руками.
Довговічність моделі AR1948KS зумовлена надійною конструкцією: товщина стінок складає 0,5 мм, а днища – 2 мм. Неспростовною перевагою цієї моделі є її універсальність, адже чайник можна використовувати чи не на всіх видах плит: газових, галогенних, склокерамічних, індукційних та звичайних електричних.
Довговічність моделі AR1948KS зумовлена надійною конструкцією: товщина стінок складає 0,5 мм, а днища – 2 мм. Неспростовною перевагою цієї моделі є її універсальність, адже чайник можна використовувати чи не на всіх видах плит: газових, галогенних, склокерамічних, індукційних та звичайних електричних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.07 кг |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 220 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Об `єм | 2.5 л |
| Объем | 0.0126 м3 |
| Ручка | нейлон /Soft touch чорного кольору |
| Свисток | Да |
| Тип | Чайник |
| Тип источника тепла | для всіх видів плит |
| Толщина дна | 2 мм |
| Толщина стенок | 0.5 мм |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 155 ₴










