У кожній кімнаті Гоґвортса на вас чекають магія та пригоди. Приєднуйтеся до Гаррі, Герміони, Дамблдора, Снейпа, Філча та мадам Пінс. Тут ви знайдете Сортувальний капелюх і меч Гріфіндора. Вир пам’яти у кабінеті Дамблдора відкриває приховані спогади про пташеня Фоукс, що повстає з попелу. Гаррі використовує мантію-невидимку, щоб таємно відвідати заборонену секцію бібліотеки, де книги оживають!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.07 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 654 шт |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Harry Potter |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 799 ₴












