Подвійна кнопка дозволяє регулювати кількість води, що використовується для змиву.
Спеціальний засіб, що чистить, безпечний для очищених поверхонь.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deante |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Вид | Подвійна |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Глубина | 5.5 мм |
| Длина | 180 мм |
| Объем | 0.0019 м3 |
| Тип | Кнопка зливу |
| Цвет | Хром |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴












