Абсолютно прозорий, легкий і надзвичайно елегантний – це все про заварник ARDESTO. Вироблений із боросилікатного скла, виріб заввишки 15 см має об’єм 1 літр. Заварник можна мити в посудомийній машині, до того ж виріб вирізняється термостійкістю, адже використаний для виготовлення матеріал має допустимий температурний діапазон від -20 до +150 °C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Материал | Стекло |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Длина | 160 мм |
| Дополнительно | Можливість мити в посудомийній машині |
| Об `єм | 1 л |
| Объем | 0.0041 м3 |
| Размер | 15x13 см (висота x діаметр) |
| Ручка | Скло /боросилікатне |
| Тип | Заварочный чайник |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 525 ₴







