Адаптер Hama USB-C / Stereo Jack 3.5мм Black 00200318. Для передачі стереозвуку високої роздільної здатності HiFi. Тонкий штекер ідеальний для мобільних пристроїв або коли простір обмежений. Гнучкі матеріали гарантують оптимальну захист від перегинів і запобігають обриву кабелю. Високоякісні матеріали гарантують відмінну якість передачі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.03 кг |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Комплектация | адаптер |
| Материал | гнучкий |
| Назначение | адаптер |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Особенности | захист від перегинів /завдяки гнучким матеріалам |
| Разъем 1 | USB-C |
| Разъем 2 | 3.5 мм |
| Форматы аудио | HiFi |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴





