Кабель Hama Avinity Active Optical HDMI 8K 10 m Black 00107614. Активний оптичний кабель HDMI™ із серії High Performance забезпечує передачу без втрат зображення та звуку високої роздільної здатності зі швидкістю до 48,0 Гбіт/с. Він ідеально підходить для домашніх кінотеатрів та професійного використання.
Кабель Hama Avinity Active Optical HDMI 8K 10 m Black 00107614.
Кабель Hama Avinity Active Optical HDMI 8K 10 m Black 00107614.
Активний оптичний кабель HDMI™ із серії High Performance забезпечує передачу без втрат зображення та звуку високої роздільної здатності зі швидкістю до 48,0 Гбіт/с. Він ідеально підходить для домашніх кінотеатрів та професійного використання.
Високотехнологічний матеріал для надійної передачі сигналу та екранування оптоволоконного кабелю.
Позолочений штекер повністю екранований.
Ультратонкий кабельний матеріал забезпечує гнучкість під час прокладання кабелю та дозволяє заощаджувати місце при підключенні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.40 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | 3D Transmission |
| Екранування | повністю екранований штекер |
| Комплектация | кабель /10 м |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц 8; 120Hz 4К |
| Макс. швидкість передачі даних | 48 Гбіт/с |
| Назначение | аудіо |
| Объем | 0.0021 м3 |
| Особенности | ультратонкий |
| Покрытие | Позолота |
| Пропускна здатність HDMI | 48 Gbps |
| Підтримуваний дозвіл | 1080p Full HD |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | HDMI |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 199 ₴





