Кабель Hama Avinity Active Optical HDMI 8K 15 m Black 00107615. Активний оптичний кабель HDMI™ із серії High Performance забезпечує передачу без втрат зображення та звуку високої роздільної здатності зі швидкістю до 48,0 Гбіт/с. Він ідеально підходить для домашніх кінотеатрів та професійного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.52 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | 3D Transmission |
| Екранування | повністю екранований штекер |
| Комплектация | кабель /15 м |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц 8; 120Hz 4К |
| Макс. швидкість передачі даних | 48 Гбіт/с |
| Назначение | аудіо |
| Объем | 0.0022 м3 |
| Особенности | ультратонкий |
| Покрытие | Позолота |
| Пропускна здатність HDMI | 48 Gbps |
| Підтримуваний дозвіл | 1080p Full HD |
| Разъем 1 | HDMI /Plug |
| Разъем 2 | HDMI /Plug |
| Ширина | 240 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 599 ₴







