Кабель Hama HDMI - HDMI 3D 1080 p 10 m Black 00205280. Кабель Hama HDMI - HDMI 3D 1080 p 10 м чорний 00205280. Високошвидкісна передача цифрових аудіо- та відеоданих між, напр. Blu-ray плеєр, супутниковий ресивер і телевізор. Передача всіх цифрових відео, аудіо та даних із захистом від копіювання та сигналів. Високошвидкісна передача до 10,2 Гбіт/с для всіх стандартів зображення та звуку. З вбудованим зворотним аудіоканалом (ARC)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.35 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | 3D Transmission |
| Екранування | Fully Shielded |
| Комплектация | кабель /10 м |
| Макс. швидкість передачі даних | 10.2 Гбіт/с |
| Назначение | кабель PC |
| Объем | 0.0011 м3 |
| Особенности | Пропускна здатність340 МГц |
| Пропускна здатність HDMI | 10.2 Гбіт/с |
| Підтримуваний дозвіл | 1080p Full HD |
| Разъем 1 | HDMI /Plug |
| Разъем 2 | HDMI /Plug |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴








