MikroTik CSS610-8P-2S+IN - компактний та недорогий PoE комутатор з 8 Gigabit Ethernet PoE out 802.3af/at портами та 2 SFP+ 10G слотами. CSS610-8P-2S+IN — один із найдосконаліших комутаторів на ринку. Ідеально підходить для різних конфігурацій: від домашніх мереж і невеликих офісів до готелів, кол-центрів і так далі. Унікальне поєднання розміру, функцій та ціни пропонує неймовірні можливості.
потенціал масштабованості.
Світч створений для приємних та простих налаштувань. Компактний форм-фактор спрощує транспортування та обслуговування, а легка SwOS спрощує налаштування. Ви навіть можете налаштувати цей комутатор зі свого веб-браузера! Він надає всі основні функції керованого комутатора і навіть більше: ви можете керувати переадресацією портів, контролювати широкомовний шторм, застосовувати MAC фільтри, налаштовувати VLAN, віддзеркалювати трафік, обмежувати пропускну здатність і навіть налаштовувати деякі MAC-адреси та поля IP-заголовків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| FLASH-пам'ять | 64 Кб |
| Бюджет потужності PoE | 140 Вт (вихідна) |
| Вес | 2.00 кг |
| Высота | 60 мм |
| Габариты (мм) | 50x272x216 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Максимальная потребляемая мощность | 162 Вт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Операционная система | SwitchOS /Lite |
| Охлаждение | пасивне |
| Порти | 2 x SFP+ |
| Рабочая температура | від -40 до +70°С |
| Сертифікати | CE |
| Тип | Комутатор |
| Тип коммутатора | налаштовуваний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 899 ₴





