Горр збирається використати жахливого Тіньового монстра для нападу на Новий Асґард. Озброївшись Грімсокирою та Мйольніром, Тор і Могутній Тор повинні зійтися у запеклій битві з лютим ворогом. Чи вдасться їм здобути перемогу? Вирішувати тобі. Відтворюй улюблені сцени з фільму «Тор: Кохання та грім» від кіностудії Marvel Studios або вигадуй нові пригоди.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.17 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Количество деталей | 159 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴









