Доведи, що ти гідний стати На'ві і літати на Банши! Приєднуйся до Джейка і Нейтірі , які проносяться над горами Алілуя, за допомогою цього набору LEGO® Аватар. Обережно осідлай Банши, встанови зв’язок зі створінням через куру На'ві та злітай у хмари. Оглянь різні рівні, літаючи над ними, а потім приземлись, обійми свого Банши і почастуй його. Неймовірно, давай зробимо це знову!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.72 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 572 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Avatar |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 349 ₴

