Тривога! Камек заморозив вежу за допомогою крижаної магії і захопив Жабу! Стрибайте на важіль, щоб звільнити Кубик монет з льоду, та захопіть жовтий фрукт. Знайдіть Костюм Піч-кішки, щоб піднятися на вежу. Збийте лід з вежі та активуйте Кубик POW, щоб повалити Камека. Потім стрибніть на вершину вежі і покрутіться, щоб розбити лід і звільнити свого друга Жабу!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.80 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 494 шт |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | додатковий набір |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 949 ₴









