Танцюй зі своєю долею у замку Попелюшки і Прекрасного принца з серії Принцеси Діснею! Склади цей класичний 3-поверховий замок LEGO® ? Disney і роздивися все навкруг. Відвідай ательє, щоб помилуватися бальною сукнею Попелюшки. Переодягнися і покружляй у бальній залі або перекуси на кухні. Потім оглянь решту замку разом із Гасом Гасом і Люцифером. Проте стережися леді Тремейн, адже вона одразу знайде для тебе роботу!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 5 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 350 мм |
| Количество деталей | 365 шт |
| Объем | 0.0093 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney Princess |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | замок |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴










