Відвідайте п’ять персонажів Disney Princess у Замку неймовірних пригод! Зберіть цей набір LEGO® ? Disney Princess™ та почніть досліджувати. Відкрийте замок і загляньте в спальні діснеївських принцес Аріель, Моани, Рапунцель, Білосніжки та Тіани. Потім вирушайте на ігровий майданчик на даху і пограйте з друзями-тваринами принцес, а потім скуштуйте шматочок торта. Коли ви закінчите, закрийте замок до наступного разу!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.37 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Количество деталей | 698 шт |
| Объем | 0.0124 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney Princess |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | замок |
| Тип игры | персонажі |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴












