Насолоджуйтесь безліччю веселих завдань із набором «Замок Персика»! Збийте Людвіга з хмари, полагодьте зламаний міст і привітайте Тоадетту. Знайдіть мітку дії, приховану за картиною, щоб отримати бонус за перемогу над Боб-омбом. З’їжте торт (але остерігайтеся Гумби всередині!) і візьміть фіолетовий фрукт. Стрібайте на Кубик часу, а потім знайдіть Боузера, що ховається за троном, і переверніть його, щоб перемогти!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.54 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1216 шт |
| Объем | 0.0164 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | додатковий набір |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 599 ₴









