Вступай у бій проти армії дроїдів сепаратистів із цим могутнім Крокоходом AT-TE! У кабіні пілота знаходиться Командор Коді. Рухайся скелястою місцевістю і стріляй з важкої бластерної гармати, яка обертається. Візьми зброю та термодетонатори з кабіни і відправ 212-й загін клонів-піхотинців боротися з бойовими дроїдами на землі. Хто здобуде перемогу у битві при Утапау? Усе залежить від тебе!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.59 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Количество деталей | 1082 шт |
| Объем | 0.0124 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴












