Здійсніть подорож у минуле, у часи будівництва Піраміди Хеопса. Підніміть верхню частину цієї моделі у поперечному розрізі, щоб роздивитися систему, яку, ймовірно, використовували для переміщення величезного каміння під час будівництва. Ззаду можна побачити основні тунелі та усипальниці. На завершення трохи пофантазуйте, як міг виглядати ландшафт навколо піраміди у Стародавньому Єгипті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.55 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1476 шт |
| Объем | 0.0201 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Architecture |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | піраміда |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴












