Вирушай на Подвійну петлю каскадерської арени, щоб взяти участь у неймовірному змаганні! Заводь свій мотоцикл з маховиком, на повній швидкості в’їжджай на стартовий трамплін на вантажівці-монстрі та проходь крізь стіну з полум'я! Зроби мертву петлю та ухились від зміїних щелеп, виконавши крутий трюк! Потім знову кинь виклик гравітації, запустивши мотоцикл крізь вогняну петлю. У LEGO® City на тебе чекає ефектне каскадерське шоу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.25 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Количество деталей | 598 шт |
| Объем | 0.0172 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 199 ₴









