Зустрінься із Джейком Саллі, Нейтірі, Мо'ат і Цу’тей біля Древа Душ! Цей набір LEGO® Аватар відтворює сцену, в якій Джейк возз'єднується із величним Торуком і отримує ім'я Торук Макто. Ставай на захист важливої пам'ятки народу На'ві, літаючи на Торуку або осідлавши норовливого Лютоконя. Дозволь корінню дерева огорнути тебе і приєднуйся до На'ві під час їхнього спілкування!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.72 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 1212 шт |
| Объем | 0.0128 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Avatar |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 349 ₴

