Бажаєш дізнатись, як працює гелікоптер? Ось твій шанс! За допомогою набору LEGO® Technic Рятувальний гелікоптер Airbus H175 ти зможеш побудувати свій власний пошуково-рятувальний гелікоптер. Подивись, як різні деталі працюють разом — зовсім як у справжньому гелікоптері. Серед особливостей та функцій моделі обертовий гвинт, хвостовий гвинт, шасі з механізмом втягування, обтічники, лебідка і обертовий двигун.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.68 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 11 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 2001 шт |
| Объем | 0.0220 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | гелікоптер |
| Тип игры | повітряний транспорт |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 699 ₴












