Ця 3-поверхова об’ємна модель із набору нагадує про 2 незабутні сцени з фільмів «Месники: Війна нескінченності» та «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» студії Marvel. Завдяки 9 легендарним мініфігуркам, декільком змінюваним елементам і безлічі оригінальних деталей можливості для складання й демонстрування моделі є нескінченними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.41 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 580 мм |
| Количество деталей | 2708 шт |
| Объем | 0.0334 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Heroes |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 480 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 499 ₴












