Зберіть, грайте та демонструйте короля всіх куп! Керуйте рухами голови та шиї Могутнього Боузера та активуйте установку, що стріляє вогняними кулями. Демонструйте модель на платформі для битв - на ній є дві вежі, які він може перекинути, і прихований блок POW. Ви можете об'єднати набір «Могутній Боузер» зі стартовим набором LEGO® Super Mario™ (продається окремо) для битв з LEGO® Маріо, LEGO® Луїджі або LEGO® Піч.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.85 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 120 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 480 мм |
| Количество деталей | 2807 шт |
| Объем | 0.0334 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Super Mario |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 499 ₴












