Прекрасна колекційна модель для захоплюючої збірки.
Забудьте про всі тривоги і турботи за кермом неймовірно швидкого спортивного автомобіля. Відпочиньте від повсякденного життя з цією приголомшливою збірною моделлю Lamborghini Sián FKP 37 з серії LEGO® Technic. У дизайні моделі використано безліч автентичних штрихів. Вона виконана в масштабі 1: 8 і має неймовірну схожість з оригіналом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.10 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 140 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 570 мм |
| Количество деталей | 3696 шт |
| Объем | 0.0295 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 699 ₴












