Драйв вашого життя. Настав час зібрати Ferrari Daytona SP3 — четверту модель з серії LEGO® Technic Ultimate Car Concept. Набір для дорослих містить 3778 деталей, тож ви зможете годинами працювати над цим складним, проти захопливим проектом. Зберіть всі деталі Ferrari Daytona SP3 та виставте готову модель у масштабі 1:8 на загальний огляд, щоб підкреслити вашу пристрасть до Ferrari та суперкарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.00 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 230 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 300 мм |
| Количество деталей | 3778 шт |
| Объем | 0.0421 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Technic |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Автомобіль |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Ширина | 610 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 699 ₴












