Побудуйте з кубиків LEGO модель однієї з найвідоміших у світі національних пам'яток - Статую Свободи від LEGO Architecture. Статуя Свободи, розташована в порту Нью-Йорка, височить над Островом волі на висоту 93 метри, вітаючи морських мандрівників з усього світу.
Ця статуя є символом свободи. Вона була передана народу Сполучених Штатів як подарунок від французького народу; офіційна церемонія передачі відбулася 28 жовтня 1886 на очах у багатотисячного натовпу. Деталізована модель відображає гармонійне поєднання архітектури та скульптури статуї, відрізняється відпрацьованим п'єдесталом зі щитом, ретельною деталізацією та балконами на колонах. Статуя свободи одягнена в робу, що розвівається, розбиті кайдани і 7-променеву корону. У лівій руці вона тримає скрижаль, а в правій — золотий смолоскип. Ця елегантна модель LEGO Architecture виконана в автентичній світло-зеленій з бежевим кольором і прикрашена декоративною пластиною.
Ця статуя є символом свободи. Вона була передана народу Сполучених Штатів як подарунок від французького народу; офіційна церемонія передачі відбулася 28 жовтня 1886 на очах у багатотисячного натовпу. Деталізована модель відображає гармонійне поєднання архітектури та скульптури статуї, відрізняється відпрацьованим п'єдесталом зі щитом, ретельною деталізацією та балконами на колонах. Статуя свободи одягнена в робу, що розвівається, розбиті кайдани і 7-променеву корону. У лівій руці вона тримає скрижаль, а в правій — золотий смолоскип. Ця елегантна модель LEGO Architecture виконана в автентичній світло-зеленій з бежевим кольором і прикрашена декоративною пластиною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 16 |
| Высота | 350 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Количество деталей | 1685 шт |
| Объем | 0.0080 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Architecture |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | статуя |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 249 ₴








