На платформу у сяючому світлі фар прибуває пасажирський поїзд-експрес. Подивіться на надсучасний аеродинамічний локомотив. Заходьте у вагон-ресторан, щоб випити кави та з'їсти круасан під час поїздки, або вирушайте у пасажирський вагон, де є місце для багажу та велосипеда. Потрапивши у вагон, займіть місце за столиком, що сподобався, відкиньтесь назад і насолоджуйтесь поїздкою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.20 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 370 мм |
| Количество деталей | 764 шт |
| Объем | 0.0215 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | потяг |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 580 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 599 ₴












