Комплект MikroTik WMK4011 для настінного монтажу маршрутизаторів MikroTik серії RB4011. Захищає пристрій та його порти від несанкціонованого доступу в громадських місцях. Виготовлений з міцної сталі, кріпиться до стіни та дозволяє підключати Ethernet кабель до того, як буде встановлено маршрутизатор. Це означає, що після закріплення маршрутизатора від'єднати кабель або перемістити його буде проблематично. Розміри: 230 x 33 x 151 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Сталь |
| Объем | 0.0014 м3 |
| Розміри | 230 x 33 x 151 мм |
| Совместимость | MikroTiK /for RB4011 |
| Тип | Крепление |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴




