Подаруйте своїм друзям або коханим букет квітів, незвичний і прекрасний. Букет LEGO® складається з надзвичайних квітів приголомшливих кольорів, майстерно зібраних із деталей LEGO. Стебла квіток можна регулювати, щоб ця ікебана помістилася в будь-яку вазу. Розвивайте свою фантазію та розважайтеся з цим продуманим дивовижним конструктором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.73 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 756 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator Expert |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | букет квітів |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 549 ₴












