Тебе захоплює таємничий світ динозаврів, що зник під впливом глобальних природних катаклізмів? Тоді скоріше збирай Грізного динозавра з набору Лего та розігруй сцени далекого минулого Землі! Цей приголомшливий Лего Креатор дозволяє зібрати три різні моделі: Тірекса, Трицератопса та Птеродактиля. Ти зможеш трансформувати жахливого доісторичного монстра на свій смак, перетворюючи його з лютого динозавра, під кроками якого здригається земля, в менш страхітливого крилатого ящера.
У набір Lego Грозний динозавр також входять кістки. Це все, що залишилося від жертви Тірекса. Бережись! Адже стати здобиччю цього жахливого ящера так просто. Вступи з ним у бій сам, або додай у гру персонажів Лего з інших наборів. Влаштуй приголомшливу заварушку за участю доісторичних тварин і перевір, чи так вони жахливі, як це здається на перший погляд. А може, тобі навіть вдасться потоваришувати з одним із них. Адже іноді під страшною зовнішністю ховається добре і віддане серце.
У набір Lego Грозний динозавр також входять кістки. Це все, що залишилося від жертви Тірекса. Бережись! Адже стати здобиччю цього жахливого ящера так просто. Вступи з ним у бій сам, або додай у гру персонажів Лего з інших наборів. Влаштуй приголомшливу заварушку за участю доісторичних тварин і перевір, чи так вони жахливі, як це здається на перший погляд. А може, тобі навіть вдасться потоваришувати з одним із них. Адже іноді під страшною зовнішністю ховається добре і віддане серце.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.25 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 50 мм |
| Количество деталей | 174 шт |
| Объем | 0.0018 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | Динозавр |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 579 ₴












