Відтепер вашому малюку стане ще цікавіше керувати паровозом LEGO® DUPLO® 10874 та створювати з ним різноманітні історії. Молодому машиністу дуже легко керувати потягом завдяки двигуну типу «Штовхни, щоб запустити»: упевнений поштовх уперед або назад запустить потяг на всіх парах.
- Зупиняти потяг також просто – міцно притримайте його або просто зніміть із рейок.
- Допоможіть малюкові розмістити на колії 5 кольорових кубиків дії, які активують гудок, вмикають і вимикають вогні, затримують потяг для дозаправки, змінюють напрямок і зупиняють його в будь-якому місці.
- Дошкільнята отримають незрівнянне задоволення від гри із залізничною станцією, вугільною вагонеткою, 2 фігурками DUPLO®, тваринкою, а також класичною колією, що входять до набору LEGO® DUPLO®.
- Завантажте додаткову програму – і отримайте ще більше можливостей для гри, зокрема функцію дистанційного керування та цікаві завдання для свого малюка!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.45 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 480 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 59 шт |
| Объем | 0.0164 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | потяг |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴












