Додайте яскравості в ігри дошкільнят, коли вони візьмуть героїв Disney і Pixar Блискавку МакКвіна й Сирника, на автомийку. Переконавшись, що улюблені герої чисті, діти дають Сирнику потягнути Блискавку МакКвіна на тюнінг, щоб переконатися, що він у найкращій формі й готовий до дня перегонів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.51 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 29 шт |
| Объем | 0.0051 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴








