Всі на борт джедайського винищувача Обі-Вана Кенобі! З Обі-Ваном в кабіні та його вірним астродроїдом R4-P17 на крилі, вирушайте на Каміно, за Зовнішнє Кільце. Стріляйте з шипових шутерів по ворожих зорельотах, які з’являться на вашому шляху. Приземліться у водному світі Каміно, щоб вас зустріла Таун Ве. Ваша зустріч може змінити хід Війни клонів!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.38 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 282 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Star Wars |
| Стать дитини | для хлопчиків |
| Тип | Самолет |
| Тип игры | повітряний транспорт |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴











