Проведіть чудовий день в аквапарку. Прийміть душ у роздягальні, а потім стрибайте у басейн. Допоможіть маленькому Сантьяго забратися на сітку для лазіння. Направте водомет на вежі на Нанді, щоб облити її водою. Почастуйте друзів прохолодними ласощами з кіоску з морозивом, а потім відпочиньте під навісом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.88 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 280 мм |
| Количество деталей | 373 шт |
| Объем | 0.0092 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | аквапарк |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴












