Допоможи Стіву добувати корисні копалини, будувати і досліджувати навколишній світ і при цьому відображати постійні напади! У печері ти знайдеш вугілля, залізо і алмази. Тільки будь готовий до зустрічі з жахливим зомбі, моторошним павуком і слимаки. Коли ці ворожі моби з'являться, спробуй заманити їх до входу в печеру, а потім упала на них добрячу порцію гравію. Бум!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.42 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 248 шт |
| Объем | 0.0030 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Minecraft |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴












