Стимулюйте дитячу уяву завдяки практичному навчанню під час гри. У наборі багато цікавих деталей і кубиків LEGO® різних кольорів і форм. У ньому є автомобіль, вікна, квіти, кульки, подарунки й торт, що допоможуть розбурхати уяву, а ще – кубики з цифрами від 1 до 5. Познайомити малюка з творчим конструюванням і розвивальними іграми дуже просто: достатньо взяти кубик і почати!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.43 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 260 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Количество деталей | 85 шт |
| Объем | 0.0168 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | коробка з кубиками |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴











