Круїз по місцевості для захопливих пригод на позашляховику 4x4! Цей міцний автомобіль має величезні шини та надвисоку підвіску для пересіченої місцевості. Коли приїдете, розвантажте гірські велосипеди, візьміть шолом і вирушайте досліджувати місцевість! Використовуйте камеру, щоб сфотографувати дику природу. Перш ніж пірнути у свій затишний спальний мішок, розбийте намет, розведіть багаття та приготуйте вечерю. Який чудовий день!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.51 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 252 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Серія конструктора | LEGO City |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | наземний транспорт |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴












