Познайомтеся з Алією ближче, оглянувши її кімнату — до неї на ночівлю завітала її подруга Пейслі! Спальня Алії — ідеальне місце для написання творчих історій з допомогою паперу, ручки й ноутбука. Насолоджуйтеся підвечірком за хмарним столиком і грайтеся з цуценям Аїрою. Подивіться фільм або посидьте в затишному кріслі біля вікна, читаючи казку. Як настане час спати, витягніть додаткове ліжко, щоб Пейслі могла залишитися на ночівлю. Солодких снів!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 209 шт |
| Объем | 0.0023 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴









