Познайомтеся з Ліан, завітавши до її кімнати! Шанувальниця мистецтва Ліан запросила свою подругу Отом на веселу сесію живопису. Її кімната наповнена натхненням з безліччю художнього приладдя та коміксів. Використовуйте мольберти, щоб намалювати картину улюбленого гекона Ліан, Попкорну. Перекусіть у затишному куточку біля вікна. У наборі є також спеціальний корм для Попкорну. Погляньте на ліжко Ліан — воно заховане за книжковою полицею!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 204 шт |
| Объем | 0.0024 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Friends |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип | кімната |
| Тип игры | конструювання |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴











