Диембеддер C2G HDMI audio на toslink, mini jack C2G41003. Цей HDMI Audio Extractor був розроблений для отримання цифрового звуку, вбудованого в пристрої-джерела HDMI, такі як Apple TV, Google Chromecast, ігрові системи та комп'ютери. Потім цифровий звук виводиться на проектори або будь-які інші пристрої, які не забезпечують аудіовиход, і конструкція вимагає використання системи посилення звуку. Цей екстрактор легко налаштувати - просто підключіть джерело HDMI до входу екстрактора, а потім підключіть виходи до дисплея та підсилювача або ресивера.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.37 кг |
| Вид | деембеддер |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату |
| Комплектация | деембеддер |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Макс. швидкість передачі даних | 6.0 Гбіт/с |
| Материал | Металл |
| Назначение | аудіо |
| Напряжение | 5 В |
| Объем | 0.0013 м3 |
| Пропускна здатність HDMI | 18 Gbps |
| Підтримуваний дозвіл | 1080p Full HD |
| Рабочая температура | 0°- 45°C |
| Разъем 1 | HDMI |
| Разъем 2 | TOSLINK Jack |
| Розміри | 64.59×39×33.68 мм |
| Ток | 1 А |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 250 ₴









