Кабель C2G USB-C 3.1 G2 0.9 м 5Gbps CG88830. Кабель USB-C to C 3.1 Male to Male - це ідеальне рішення для з'єднання двох стандартних пристроїв або аксесуарів з підтримкою USB-C для заряджання та передачі даних. Цей кабель є ідеальним аксесуаром для Apple, Microsoft Surface та інших провідних ноутбуків та планшетів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Microsoft |
| Тип | Кабель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.05 кг |
| Вид | кабель |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Длина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | Температура зберігання -25 ~ 70°C |
| Комплектация | кабель |
| Макс. швидкість передачі даних | 5 ГБіт/с |
| Материал | нікельований корпус |
| Назначение | кабель PC |
| Напряжение | 30 В |
| Объем | 0.0003 м3 |
| Особенности | Тип С |
| Покрытие | Позолота |
| Рабочая температура | 0 ~ 50 ° C |
| Разъем 1 | USB |
| Разъем 2 | USB-C |
| Ширина | 130 мм |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴





