Кабель перехідник C2G mini DP на HDMI 3.6 м - 4K 30Hz CG84437. Пасивний кабель-адаптер Mini DisplayPort-HDMI - це ідеальне рішення для потокової передачі високоякісного аудіо/відео контенту з виходу Mini DisplayPort або Thunderbolt 2 ноутбука на телевізор високої чіткості або проектор з входом HDMI, що робить його ідеальним рішенням для офісу, додатка робочого місця конференц-зали. Форм-фактор кабелю цього адаптера забезпечує просте та зручне рішення, яке усуває необхідність в окремому адаптері та кабелі, зменшуючи кількість можливих точок відмови.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.10 кг |
| Вид | Переходник |
| Высота | 20 мм |
| Гарантія | -1 місяців |
| Длина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | Робоча вологість 10% - 85% (без конденсації) |
| Комплектация | кабель перехідник mini DP на HDMI |
| Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Макс. швидкість передачі даних | 1.62 Гбіт/с |
| Назначение | кабель перехідник |
| Напряжение | 1 В |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Підтримуваний дозвіл | 1080p Full HD |
| Рабочая температура | 0°- 45°C |
| Разъем 1 | Mini DisplayPort |
| Разъем 2 | HDMI type A |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 360 ₴







