Прикрасьте свій дім або офіс неймовірною орхідеєю з кубиків LEGO®. Відволічіться від буденності та пориньте у світ творчості, збираючи білі і рожеві елементи квітів, а також рифлену вазу синього кольору. Натхненна справжньою орхідеєю, ця стильна модель включає шість великих квіток та два бутони, які щойно розпустилися. Довжину стебел букета можна змінювати відповідно до ваших побажань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.73 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 608 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Icons |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴

